Trwają prace nad Mortal Kombat 2. Do filmu powróci reżyser poprzedniej części

Mortal Kombat - druga część filmu ma już reżysera
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Kontynuacja filmowej wersji Mortal Kombat ma już reżysera. Do produkcji powróci odpowiedzialny za pierwszą część Simon McQuoid.

Wytwórnia New Line Cinema stara się kuć żelazo, póki gorące i już teraz pracuje nad sequelem adaptacji kultowych gier. Zapowiedziany w styczniu film ma już reżysera, co jest oczywiście ważnym punktem prac. Na krześle reżysera ponownie zasiądzie Simon McQuoid, sprawdzony już twórca współodpowiedzialny za sukces pierwszej części. Można więc mieć nadzieję, że kontynuacja okaże się udana – a to raczej rzadkość wśród adaptacji bijatyk.

Scenariusz do Mortal Kombat 2 napisze Jeremy Slater. Scenarzysta już wcześniej wspominał, że twórcy wiele się nauczyli po premierze pierwszej części; jest zatem szansa, że film pozytywnie się wyróżni. Dla McQuoida „jedynka” była zresztą pełnometrażowym debiutem, do tej pory reżyserował głównie reklamy – nic więc dziwnego, że może jeszcze popełniać błędy. Druga część ma teraz spore szanse na znacznie lepsze recenzje; oryginalne Mortal Kombat, choć w box office zarobiło sporo, a później cieszyło się również popularnością na HBO Max, spotkało się jednak głównie z krytyką.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy produkcja mogłaby ujrzeć światło dzienne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie