Mortal Kombat 11 – za darmo możesz dostać 2 pizze, akcja wciąż trwa

Mortal Kombat 11 – za darmo możesz dostać 2 pizze, akcja wciąż trwa
Gry za darmo Newsy PC PS4 Switch XOne

Premiera Mortal Kombat 11 za nami i jeśli planujecie powalczyć przez weekend, możecie otrzymać 2 pizze za darmo z dowozem do domu.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy wypełnić kilka prostych kroków:

  1. Kup grę Mortal Kombat 11.
  2. Zaproś znajomych na wspólne granie.
  3. Zrób wspólne zdjęcie podczas zaciętej rozgrywki, na którym widać Ciebie ze znajomymi i grę Mortal Kombat 11 na ekranie.
  4. Opublikuj zdjęcie na Instagramie i otaguj je hashtagiem: #dominiumkombat oraz oznacz pod zdjęciem profile @Pizza_Dominium i @Cenega.
  5. Otrzymasz od nas kod na dwie darmowe średnie pizze od Pizza Dominium (do wyboru: Margherita, Capriciosa, Vesuvio, Pepperoni, Flambee).
  6. Zamów swoją darmową pizzę wprost pod Twoje drzwi! Zadzwoń do Pizza Dominium pod numer 222 10 10 10 podaj kod i graj dalej zajadając się pyszną pizzą.
MK-11

 …a to jeszcze nie koniec atrakcji. Do zgarnięcia jest również Edycja kolekcjonerska Mortal Kombat 11 Kollektor’s Edition na konsolę PlayStation 4.

MK11

Co zrobić żeby ją wygrać?

  1. Zrób zdjęcie ze znajomymi i otrzymaną pizzą w prezencie od Pizza Dominium
  2. Opublikuj fotkę na Instagramie z hashtagiem: #dominiumkombat oraz oznacz pod zdjęciem profile @Pizza_Dominium i @Cenega. Umieść w opisie kreatywną odpowiedź na pytanie: „Która postać ze świata Mortal Kombat jest Twoją ulubioną i dlaczego?”
  3. Czekaj na wiadomość i może to właśnie Ty zdobędziesz kolekcjonerkę Mortal Kombat 11.

Czas trwania akcji: do 28.04.2019. Ilość pizzy ograniczona. Dostawa pizzy uzależniona jest od zakresu dostaw lokali Pizza Dominium, biorących udział w akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zasady i regulamin akcji dostępne są na tej stronie.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie