Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mortal Kombat 11 za darmo do sprawdzenia od dzisiaj

Już dzisiaj możemy pobrać Mortal Kombat 11 za darmo i wyrywać kręgosłupy w ramach triala aż do 14 października. Oto szczegóły.

Przypominamy, że od dzisiaj możemy wypróbować Mortal Kombat 11 za darmo na PS4 i Xbox One. Screen z Terminatorem w nagłówku newsa nie jest przypadkowy, ponieważ w ramach darmowego weekendu powalczymy m.in. T-800. Poniżej przypominamy wszystkie szczegóły:

Darmowe sprawdzanie Mortal Kombat 11 rozpocznie się 11 października o godz. 18:00 i potrwa do 14 października, godz. 21:59. Pogramy na PS4 i Xbox One, sprawdzając multiplayer oraz część kampanii fabularnej. Do trybów sieciowych będziemy mieli dostęp jedynie z aktywną subskrypcją PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Fabułę sprawdzimy bez abonamentów.

Podczas darmowego weekendu z Mortal Kombat 11 gracze będą mieli dostęp do następujących treści:

  • Wszystkie tryby gry wieloosobowej
  • Pierwsze dwa rozdziały trybu fabularnego
  • Pełna podstawowa lista postaci
  • 3 postacie z DLC – zapowiedziany niedawno Terminator T-800 oraz Nightwolf i Shang Tsung.

Wszystkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną zapisane i przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli takową kupimy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się