Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mortal Kombat 11 sprawdzisz za darmo i zagrasz Terminatorem

Deweloperzy z NetherRealm Studios podają szczegóły odnośnie zbliżającego się darmowego weekendu z Mortal Kombat 11. Jest również zwiastun.

Pisaliśmy już o nadchodzącym darmowym weekendzie z Mortal Kombat 11, lecz właśnie dostaliśmy kolejne szczegóły. Wiadomo już, co dokładnie sprawdzimy podczas zabawy za free.

Zacznijmy jednak od przypomnienia, że darmowe sprawdzanie Mortal Kombat 11 rozpocznie się 11 października o godz. 18:00 i potrwa do 14 października, godz. 21:59. Pogramy na PS4 i Xbox One, lecz są ograniczenia. Do trybów sieciowych będziemy mieli dostęp jedynie z aktywną subskrypcję PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Jeśli jednak zechcemy sprawdzić jedynie część kampanii fabularnej, wspomniane abonamenty nie będą konieczne.

Podczas darmowego weekendu z Mortal Kombat 11 gracze będą mieli dostęp do następujących treści:

  • Wszystkie tryby gry wieloosobowej
  • Pierwsze dwa rozdziały trybu fabularnego
  • Pełna podstawowa lista postaci
  • 3 postacie z DLC – zapowiedziany niedawno Terminator T-800 oraz Nightwolf i Shang Tsung.

Wszystkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną zapisane i przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli takową kupimy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się