Mortal Kombat 11 może być najlepszą odsłoną serii

Twórcy mocno podgrzewają atmosferę przed premierą. Oto najnowszy zwiastun, który nie daje zapomnieć o nadchodzącym Mortal Kombat 11.

W sieci wylądował najnowszy zwiastun prezentujący Mortal Kombat 11. Tym razem możemy na nim zobaczyć postać Kitany i to w wykonaniu live action. Kitana próbuje tutaj pokazać swoją wyższość nad Scorpionem.

Kitana pojawiła się w Mortal Kombat w 1993 roku w drugiej części gry. Od razu zdobyła sporo fanów. Zresztą nie ma się czemu dziwić, jeśli popatrzymy na jej umiejętności. Zwiastun ten jednak, po raz kolejny udowadnia, że mamy na co czekać.

Mortal Kombat 11 premiera

Najnowsza odsłona Mortal Kombat ma się ukazać już 23 kwietnia na PC, PS4, XOne oraz Switch. Będzie to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier jeśli chodzi o bijatyki w ostatnim czasie. Poprzednia część została całkiem dobrze przyjęta przez graczy.

Ja w Mortal Kombat 11 pokładam spore nadzieje. Świetnie już teraz prezentuje się pod względem graficznym. Nie można też odmówić twórcom wprowadzenia naprawdę brutalnych akcji. Czegoś takiego w Mortal Kombat jeszcze nie było.

Mortal Kombat lepsze i gorsze czasy

Seria przeżywała swoje wzloty i upadki. Do tej pory przez graczy uważaną za jedną z najlepszych jest Mortal Kombat Trilogy, z ogromną listą wojowników. Po tej premierze Mortal Kombat zaczęło kiepsko sobie radzić, przede wszystkim przez nieudane przejście w 3D. Po kilku latach twórcy postanowili wrócić do rozgrywki, gdzie postacie poruszają się po dwuwymiarowej strefie, ale cała gra była w 3D. Taki powrót do klasycznej rozgrywki w nowych szatach, sprawdził się znakomicie i sprawdza do dziś. Kilka ostatnich odsłon, było naprawdę udanych i ta z 2011, zatytułowana po prostu Mortal Kombat, dała nadzieję na lepszą przyszłość serii.

Mortal Kombat 11 powinno podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, czego jako fan serii życzę wszystkim pozostałym graczom, dla których lata 90. przy pierwszych trzech częściach, były jednocześnie wkroczeniem do świata elektronicznej rozrywki.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.