Mortal Kombat 11 – mikropłatności ułatwią fatality. Co jeszcze?

NetherRealm Studios potwierdza, że w Mortal Kombat 11 znajda się mikropłatności. Wiemy też, co kupimy za prawdziwe pieniądze.

Deweloperzy ujawnili podczas niedawnego streamingu, że mikropłatności nie ominą Mortal Kombat 11. Na szczęście, będzie to bardzo łagodna forma i za prawdziwe pieniądze nie kupimy niczego więcej niż to, co będziemy mogli normalnie zdobyć podczas rozgrywki.

Mortal Kombat 11 – mikropłatności – Kryształy Czasu

Za prawdziwe pieniądze nabędziemy tzw. Kryształy Czasu, a te z kolei wykorzystamy w wewnętrznym sklepie MK 11 do kupowania kosmetycznych elementów, jak skórki postaci czy dodatkowe animacje, które fighterzy zaprezentują przed walką lub po zwycięstwie. Dodatkowo za pomocą kryształów odblokujemy ułatwione wykonywanie fatality.

Wszystkie te rzeczy otrzymamy również podczas rozgrywki, a jak tłumaczy NetherRealm Studios, Kryształy Czasu pomogą nam po prostu zaoszczędzić czas, by wszystko zebrać.

Data premiery Mortal Kombat 11 została wyznaczona na 23 kwietnia 2019 roku. Pobawimy się na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.