Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mortal Kombat 11 – czas gry w trybie fabularnym ujawniony

Nadchodzący Mortal Kombat 11 ma postawić m.in. na ciekawą historię, która ma być rozbudowana i chwycić nas za gardło (oby kręgosłupa nie wyrwała). Właśnie dowiedzieliśmy się, ile czasu zajmie przejście fabuły.

Tydzień temu mogliśmy zerknąć epicki zwiastun fabularny Mortal Kombat 11, który został naprawdę świetnie zmontowany i pokazał zakręconą fabułę bijatyki, morze akcji oraz brutalne fatality (filmik do przypomnienia poniżej). W przeciwieństwie do wielu innych bijatyk, NetherRealm Studios chce nam zafundować w Mortal Kombat 11 mocną fabułę, więc oczekiwania są wysokie.

Mortal Kombat 11 z fabułą na 8 godzin

NetherRealm Studios informuje (dzięki Gamereactor), że tryb fabularny w Mortal Kombat 11 potrwa około ośmiu godzin. Większość graczy sięgnie po Mortal Kombat 11 nie dla ciekawej historii, lecz po prostu dla krwawej jatki. Tej oczywiście nie zabraknie, czego dowodzą wszystkie pokazane wcześniej materiały z gry.

Data premiery Mortal Kombat 11 została wyznaczona na 23 kwietnia 2019 roku. Pobawimy się na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się