Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Morrowind powraca jako kolejny rozdział The Elder Scrolls Online

Oto szczegóły oraz filmowy zwiastun.

Bethesda zapowiada kolejny rozdział The Elder Scrolls Online, który dostaniemy 6 czerwca tego roku. Poniżej wszystkie konkrety, jakie pojawiły się na stronie dewelopera. Coś dla osób, które z łezką w oku wspominają starego dobrego Morrowinda.

Wróć na słynną wyspę Vvardenfell na ponad 30 godzin przygody w zupełnie nowej lokacji ESO, z nową klasą postaci, nowym trybem gracz kontra gracz, nową próbą (lochem dla dwunastu osób) i wieloma innymi opcjami. The Elder Scrolls Online: Morrowind będzie dostępne na PC, Mac, PlayStation 4 oraz Xbox One od 6 czerwca 2017 roku – wyjawia deweloper.

Akcja The Elder Scrolls Online: Morrowind rozegra się na około 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls IIILos Morrowind jest niepewny, a ty musisz popisać się bohaterstwem i pomóc Vivecowi, legendarnemu wojownikowi-poecie oraz strażnikowi Vvardenfell, ocalić świat od daedrycznego zagrożenia – czytamy na stronie Bethesdy.

Nadchodzący dodatek zaoferuje największy teren w historii DLC do ESO, zupełnie nową klasę gracza i dynamiczny nowy tryb gracz kontra gracz, gdzie w epickich bitwach 4 na 4 na 4 stoczymy boje w lokacjach podobnych do aren.

Gracze, którzy posiadają już The Elder Scrolls Online będą mogli rozszerzyć grę o nowy dodatek. Natomiast Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z produkcją, sięgając po The Elder Scrolls Online: Morrowind dostaną również podstawową wersję tytułu.

W chwili premiery Morrowind dostępne będą cztery edycje gry: Standard Edition, Upgrade Edition, Digital Collector’s Edition oraz Collector’s Edition. Szczegóły zawartości każdej edycji znaleźć można tutaj.

Zamawiając dowolną edycję The Elder Scrolls: Morrowind otrzymamy Discovery Pack, zawierający:

  • Exclusive Warden Costume (Unikatowy kostium strażnika) – niepowtarzalny kostium dostępny dla wszystkich klas, odpowiadający strojowi The Warden, pokazanemu w zwiastunie ujawniającym
  • Dwarven War Dog Pet (Krasnoludzki chowaniec – ogar bojowy) – niepowtarzalny opancerzony chowaniec w grze, który jednak nie bierze udziału w walkach
  • Treasure Maps (Mapy skarbów) – mapy opisujące miejsce ukrycia największych łupów w Vvardenfell
  • Dwarven Crown Crate (Krasnoludzka skrzynia koronna) – specjalna Crown Crate, która może zawierać wierzchowce w stylu krasnoludzkim, chowańce, kostiumy i nie tylko
  • Experience Scrolls (Zwoje doświadczenia) – podróżuj po Vvardenfell zyskując o 50% więcej punktów doświadczenia przez dwie godziny
Discovery Pack
Discovery Pack

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się