Przetestuj Modern Warfare III za darmo. Rusza darmowy okres próbny

Modern Warfare III
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem Modern Warfare III, to mamy dla was dobre wieści. Już za chwilę rozpocznie się darmowy okres próbny. Podczas jego trwania będzie można bezpłatnie przetestować kilka trybów rozgrywki i map w ramach 1. sezonu rozgrywki. To świetna okazja, aby przekonać się do zakupu — lub ostatecznie z niego zrezygnować.

Modern Warfare III z darmowym okresem testowym

Firma Activision oficjalnie potwierdziła, że gra Call of Duty: Modern Warfare III otrzyma specjalny okres próbny. Podczas jego trwania gracze będą mogli za darmo rozpocząć rozgrywkę w trybach online w ramach trwającego 1. sezonu. Rozgrywka za darmo będzie dostępna na wszystkich platformach, czyli na PC, PlayStation i Xbox. Okres próbny potrwa od 14 do 18 grudnia 2023 roku.

Co będzie dostępne w ramach rozgrywki? Oto tryby, mapy i nie tylko:

  • Tryby gry: Team Deathmatch, Hardpoint, Dominacja, Zabójstwo potwierdzone, Wojna naziemna, Wojna
  • Playlisty: Rustment 24/7 (Shipment and Rust), War Mode, 6v6 Moshpit (featuring Highrise, Meat, Afghan, Terminal), Ground War, Modern Warfare Zombies
  • Mapy 6 na 6: Terminal, Rust, Highrise, Shipment, Afghan, Meat
  • Mapy wojny naziemnej: Popov Power, Orlov Military Base, Levin Resort

Przypominamy, że premiera gry miała miejsce 10 listopada 2023 roku. Najnowsze Call of Duty jest dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Chociaż gra sprzedaje się nieźle, to jej wynik nie może równać się choćby z ubiegłoroczną odsłoną. Wynika to z niezbyt ciepłego przyjęcia tytułu, relatywnie małej liczbie nowości i szalenie krótkiej kampanii.

Dość powiedzieć, że gra miała początkowo stanowić jedynie DLC do ubiegłorocznej odsłony. Więcej o nowym CoDzie przeczytacie w naszej recenzji.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie