Pierwszy sezon Modern Warfare III nadchodzi. Będą nowe mapy i tryby gry

Call of Duty: Modern Warfare III - grajcie za darmo już teraz
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno twórcy ze Sledgehammer Games poinformowali o aktualizacji gry, a teraz nadszedł czas na pierwszy sezon zmagań online. W jego ramach Call of Duty: Modern Warfare III otrzyma sporo nowej zawartości. Poza zestawem map do gry trafią również nowe tryby rozgrywki. Jak przyznali deweloperzy, nowa zawartość będzie całkiem obszerna.

Nowe tryby i mapy Modern Warfare III

Wszyscy grający w najnowsze Call of Duty z pewnością czekają na start pierwszego sezonu rozgrywki. Czego by nie mówić o kampanii, to tryb multiplayer jak zawsze bawi i cieszy. W tym aspekcie na szczęście niewiele się zmieniło. Co przyniesie pierwszy sezon? Twórcy przyznali, że będzie naprawdę ciekawie.

Standardowy multiplayer Modern Warfare III zyska między innymi nowe mapy. Nowe lokacje do zmagań sześcioosobowych. Najciekawiej zapowiada się „Meat”, gdyż zabierze nas do… rzeźni. Nieco przyjemniej wyglądać będą scenerie na „Greece” i „Rio”. Jak podpowiadają nam nazwy, będzie słonecznie i przyjemnie. No i całkiem głośno, jeżeli weźmiemy pod uwagę huk broni. Poza tym Gunfight — tak, intensywne mecze 2 na 2 też będą dostępne.

Rozgrywka w Warzone również zyska coś nowego. Pojawi się „Urzikistan”, a także sporo elementów rozgrywki znanych z oryginalnego Modern Warfare 3. Tak, będzie można anulować wślizg. A co z trybem zombie? Twórcy obiecują pojawienie się tajemniczych szczelin z masą ciekawych wyzwań.

Call of Duty: Modern Warfare III pojawiło się na rynku 10 listopada 2023 roku. Gra jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X. Warto przeczytać naszą recenzję, jeżeli chcielibyście kupić grę.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie