Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mobilny Crash Bandicoot oficjalnie zapowiedziany, pokazano trailer

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wersja Crasha na telefony i tablety zostaje oficjalnie zaprezentowana. Pokazano także trailer z produkcji.

Wczoraj informowaliśmy, że na Twitterowym koncie On the Run pojawiła się zajawka z loadingiem. Dziś oficjalnie ujawniono legendarną platformówkę w wydaniu mobilnym. W tytuł pogramy zarówno na systemie Android, jak i iOS.

Można to było wywnioskować z nieoficjalnych materiałów, ale teraz wiemy już na pewno: będziemy mieć do czynienia z produkcją endless runner, opartą na ciągłym bieganiu, omijaniu przeszkód i zbieraniu przedmiotów. Dostaniemy ciekawe bronie i możliwość kustomizacji bohaterów.

Przy okazji warto wspomnieć o niedawnej zapowiedzi głównej produkcji z pomarańczowym jamrajem, czyli It’s About Time. Akcja czwartej odsłony serii będzie rozgrywać się tuż po wydarzeniach z ostatniej części. Oprócz zwiększenia lokacji i ulepszenia oprawy wizualnej fani otrzymają między innymi cztery nowe maski kwantowe. It’s About Time ma zadebiutować 2 października 2020 na PS4 i Xboksie One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się