Mirror’s Edge Catalyst w prawdziwym życiu? Niesamowity filmik

Ostatnio zapowiedziane Mirror’s Edge Catalyst na pewno będzie jednym z najciekawszych tytułów zbliżających się targów E3. Chcecie umilić sobie czekanie?

Dwa dni temu usłyszeliśmy o Mirror’s Edge Catalyst– Poświęciliśmy sporo czasu na ocenę każdego aspektu gry oraz postawiliśmy na stworzenie całkowicie nowego doświadczenia. To nie jest sequel, to nie jest Mirror’s Edge 2. Mamy wizję, która uwzględnia najlepsze aspekty pierwszej gry i jednocześnie przesuwa granice poruszania się z widokiem FPP, pozwalając nam zagłębić się w historii naszej bohaterki Faith. Tytuł przyniesie również sporo nowości, interesujący gameplay oraz nowe funkcje – zaznaczała Sara Jansson z zespołu pracującego nad tytułem.


Producenci zapewniają, że podczas targów E3 przedstawią konkrety. Tymczasem w sieci wylądował świetny filmik przedstawiający, jak mogłoby wyglądać Mirror’s Edge Catalyst w prawdziwym życiu. Liczycie na coś podobnego, czy macie nadzieję, że twórcy bardziej przebudują mechanikę rozgrywki i dostaniemy coś zupełnie z innej beczki?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet