Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Minecraft Dungeons już dostępny w Xbox Game Pass

Microsoft, wydawca gier Xbox Game Studios, informuje o premierze gry Minecraft Dungeons na konsolach Xbox One i komputerach PC z Windows 10 oraz w abonamencie Xbox Game Pass.

Gra Minecraft Dungeons dostępna jest w sprzedaży w polskiej wersji językowej z napisami w cyfrowej Edycji Standardowej oraz Edycji Bohatera, jak również w ramach abonamentu Xbox Game Pass na konsole i na PC, oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Minecraft Dungeons – opis gry

Walcz, torując sobie drogę przez zupełnie nową, zainspirowaną klasycznymi dungeon crawlerami grę przygodową, osadzoną w świecie Minecraft! Miej odwagę, aby przemierzać lochy w pojedynkę albo połącz siły z przyjaciółmi! W trybie kooperacji może współpracować i walczyć razem do czterech graczy, torując sobie drogę przez pełne skarbów, szalenie zróżnicowane poziomy, a wszystko to w epickiej misji pokonania złego Arch-Illagera! Odkryj mnóstwo nowych, potężnych broni i przedmiotów, które pomogą Ci pokonać bezwzględne roje nieznanych dotąd paskudnych przeciwników! Walcz lub uciekaj przez kaniony, bagna i – oczywiście – kopalnie! Każdy poszukiwacz przygód, odważny lub na tyle głupi, by odkrywać ten piękny świat, będzie musiał się do tej wyprawy przygotować. Więc szybko, sięgaj po sprzęt!

Xbox Game Pass – jakie korzyści?

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami (korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach).

Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. W Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Red Dead Redemption, Wiedźmin, Mortal Kombat czy Tomb Raider. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dodawane do katalogu w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsole Xbox One i komputery PC z Windows 10. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów.

Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS. Microsoft uruchomił również program dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate Perks. Dzięki członkostwu gracze, poza dostępem do gier na konsolach Xbox One i komputerach PC z Windows 10, otrzymywać będą regularnie bezpłatne rozszerzenia do gier, dodatkową zawartość oraz liczne bonusy.

Nowe Korzyści będą ogłaszane wraz z aktualizacjami katalogu gier Xbox Game Pass. Użytkownicy nie muszą rejestrować się do programu – wszyscy aktywni subskrybenci usługi znajdą swoje dodatki w zakładce Xbox Game Pass na konsolach Xbox One, w aplikacji Xbox na Windows 10 oraz w aplikacji mobilnej Xbox Game Pass na Android i iOS.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się