Microsoft rozumie, co to “rozsądna cena” dla Xbox Scarlett

Amerykanie nie zdradzają, ile przyjdzie nam zapłacić za Xbox Scarlett, lecz zapewniają, że nie przeholują z ceną konsoli.

Microsoft nie ujawnił zbyt wielu informacji na temat Xbox Scarlett. Jednak to, co już wiemy, jest naprawdę imponujące i… w zasadzie oczekiwane. Ray tracing na pokładzie, niezwykle szybki dysk SSD oraz moc czterokrotnie większa moc procesora niż w przypadku Xbox One X. To musi kosztować. Ile? “Rozsądnie”.

Xbox Scarlett – cena zagra bardzo dużą rolę

Next-gen od Microsoftu zadebiutuje na rynku w okresie świątecznym 2020 roku. Wygląda na to, że Microsoft jest bardzo pewny swojej oferty oraz ceny, jakiej za nią zażąda.

Rozumiemy, czym jest rozsądna cena dla konsoli oraz to, czego oczekują w tym aspekcie klienci – powiedział Jason Ronald z Microsoftu podczas rozmowy z serwisem Windows Central.

Jednocześnie wprowadzamy innowacje, które przekroczą kolejne granice. W tej chwili nie udostępniamy żadnych szczegółów dotyczących ceny ani bardziej szczegółowej specyfikacji technicznej. Lecz powiem, że jesteśmy bardzo pewni tego, co tworzymy, tego, co wyznaczy nową poprzeczkę jeśli chodzi o poziom oczekiwań w zakresie grania na konsolach – dodaje przedstawiciel Microsoftu.

No cóż – mamy tylko nadzieję, że oczekiwania Microsoftu (oraz Sony w przypadku PS5) pokryją się z oczekiwaniami graczy i nowe konsole nie przestraszą nas ceną na starcie. Ile jesteście skłonni wydać na premierę next-gena?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: