Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Microsoft Flight Simulator – mod dodaje masę aktywności do gry

NeoFly to ciekawa modyfikacja do Microsoft Flight Simulator. Dodaje ona do gry tryb kariery i różnorodne misje. Na to czekali fani symulatorów!

Microsoft Flight Simulator zebrał bardzo wysokie oceny. Gra jest chwalona za świetny system latania i przepiękną oprawę. Część graczy narzeka jednak na dość szybko wkradającą się do gry nudę. Ciągłe wykonywanie bezcelowych kursów może męczyć, ale fani produkcji znaleźli na to sposób.

Modyfikacja NeoFly to bardzo ambitny projekt dodający do gry wiele aktywności. Warto zwrócić uwagę na dwa tryby kariery, które pozwolą na wciągnięcie się w spójną przygodę pilota.

Poszczególne zadania będą wymagały zdobycia specjalnych kwalifikacji, które awansują naszą postać w rankingu. Gracze na początku otrzymają dość proste zlecenia, a w późniejszej fazie mogą chociażby przewozić sekretnych pasażerów.

Dodatkowo wprowadzono losowo generowane eventy w świecie gry, zestaw nowych komunikatów i szereg misji Bush, które można wykonywać jako niezależny pilot.

Co więcej, dodano też elementy ekonomiczne. Możemy wynająć pilotów do wykonywania zleceń za nas, a także rynek samolotów.

NeoFly jest bardzo rozbudowane i każdy fan Microsoft Flight Simulator powinien się nim zainteresować, choć mod jest dopiero w wersji beta. Dodatkowe aktywności pozwolą na dłuższe cieszenie się grą bez poczucia nudy i z pewnością polepszą wrażenia z rozgrywki.

Modyfikację możecie pobrać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się