Specjalne wydanie dla Polskich graczy i to nielicznych

Chcecie się załapać?

Wydawnictwo Techland, partner Codemasters oraz Koch Media w Polsce, prezentują Limitowane Edycje specjalne Micro Machines World Series, która już od 21 czerwca będą dostępna w Polsce w zamówieniach przedpremierowych. Legendarna seria powróci już 30 czerwca wraz z premierą nowej odsłony na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Micro Machines World Series to nowy wymiar miniaturowego ścigania. Zacięta rywalizacja zawsze była solą gry i nie inaczej jest w przypadku nadchodzącej odsłony. Pierwsza część gry zadebiutowała w 1991 roku, a rywalizacja samochodzików na blacie kuchennego stołu czy motorówek w wannie była popularna również w Polsce. Najnowsze wydanie utrzymano w klimacie z którego słynie seria. Lokacje, przywracające na myśl poprzednie odsłony, takie jak ogród, kuchnia czy warsztat tylko czekają na powrót miniaturowych pojazdów.

Z okazji premiery Wydawnictwo Techland przygotowało dla graczy niespodziankę – Limitowane Edycje Specjalne, które będą dostępne tylko w Polsce. Ich ilość jest ograniczona. Będą dostępne w zamówieniach przedpremierowych od 21 czerwca.

Skład edycji to:

  • gra Micro Machines World Series i zdalnie sterowany samochód
Micro Machines World Series

lub

  • gra Micro Machines World Series  koszulka z logotypem
Micro Machines World Series

Gracze będę mogli wziąć udział w 4-osobowych wyścigach przy jednej konsoli, co przywodzi na myśl „kanapową” kooperację i kojarzy się z oryginalnym Micro Machines z 1991 roku. Powiew świeżości to wyścigi sieciowe dla 12 graczy. Taka ilość pojazdów wzmaga intensywność i sprawia, że walka o pozycję na mecie jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Dodatkową opcją są sieciowe walki, również dla 12 graczy. Wśród nich znajdą się tryby przypominające zasadami te znane ze strzelanin jak Capture the Flag oraz Territory, a także Team Deathmatch w 6-osobowych zespołach. Bitwy toczą się na 15 interaktywnych arenach (m.in. pełne laserów laboratorium lub „sadzawka” na której należy unikać – głodnych hipopotamów), a do dyspozycji gracza będzie 12 pojazdów. Każdy ma mocne i słabe strony oraz inny zestaw broni. W arsenale znajdą się m.in. wyrzutnia dynamitu czy broń wytwarzająca potężne fale. Każde autko można również “ubrać” w skórki zmieniające całkowicie jego wygląd.

Źródło: Techland, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.