Miał być StarCraft, a jest DLC inspirowane grą w Heroes of the Storm

Miał być StarCraft, a jest DLC inspirowane grą w Heroes of the Storm
Filmiki z gier Gamescom 2016 Newsy PC Targi Gamescom Wideo

Nie tego spodziewali się gracze?

Przed targami Gamescom w internecie pojawiły się informacje, że Blizzard ma pokazać coś nowego związanego z marką StarCraft. Mówiło się między innymi o wersji HD pierwszej odsłony. Dziś producent odkrył karty. Do sieciowej gry Heroes of the Storm trafią we wrześniu nowe wydarzenia o nazwie Machiny Wojny, a także nowe postacie, mapy i skórki inspirowane StarCraftem.

DLC będzie do pobrania już 13 września. Co ciekawe, w tym samym czasie do gry trafi także postać Zaria z Overwatch. Więcej na temat dodatku znajdziecie w poniższych materiałach wideo oraz w opisie poniżej. Jest tam kilka ciekawostek!

Nabywając ten zestaw możecie się przygotować do walki na planecie Braxis. Dzięki niemu otrzymacie wczesny dostęp do kilku spośród nowych skórek i wierzchowców, w tym do naszej najnowszej legendarnej skórki: Kerrigan Królowa Duchów, zanim zostaną udostępnione w sprzedaży jako osobne produkty. Co więcej, Obsydianowy Cyberwilk występuje wyłącznie w ramach Machin Wojny i choć może w późniejszym terminie powrócić jako osobny element do nabycia w sklepie, to w przewidywalnej przyszłości zakup zestawu będzie stanowić jedyny sposób na dodanie tego wierzchowca do własnej kolekcji.

Nowe pola bitew

Zderzenie Nexusa z sektorem Koprulu w ramach wydarzenia Machiny Wojny sprowadzi do świata Heroes of the Storm dwa nowe, inspirowane StarCraftem pola bitew: Placówkę na Braxis oraz Poligon Nuklearny. Przechwyćcie nadajniki w Placówce na Braxis przed przeciwnikami, aby uwolnić armię krwiożerczych zergów i zmusić wrogów do walki na wielu frontach jednocześnie. Skierujcie swe kroki na Poligon Nuklearny, gdzie każdy może zgarnąć własną głowicę jądrową i zainicjować miażdżący atak przeciwko wybranym celom. Szczegółowe informacje na temat obu tych pól bitew znajdziecie w dołączonym do wpisu materiale wideo.

Źródło: Blizzard

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie