Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Nowości i aktualizacje w Heroes of the Storm

Władca Nienawiści jest gotów, by szerzyć grozę wśród mieszkańców Nexusa.

Mefisto przybył do Heroes of the Storm. Ten dystansowy Zabójca nagradza agresywnych graczy, ponieważ skraca czasów odnowienia swoich zdolności, gdy rani przeciwników.

Oprócz najnowszego bohatera do Heroes of the Storm powraca w wielkim stylu Świątynia w Hanamurze. Zaktualizowane zostało piętnaste pole bitwy w Heroes of the Storm i wprowadzono do niego szeroko zakrojone zmiany, aby położyć jeszcze większy nacisk na walki drużynowe. Teraz gracze będą walczyć o tylko jeden ładunek, który będzie się przemieszczać po trasie zmieniającej się w zależności od postępów poczynionych przez zespoły. Dzięki temu Świątynia w Hanamurze będzie bez wątpienia obfitować w emocjonujące starcia drużynowe.

Wprowadzony zostal także zupełnie nowy typ obozu najemników: obóz zwiadowczy, który zapewnia kontrolującemu go zespołowi strategiczną przewagę w postaci zwiększonego pola widzenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%