Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Oto plan Blizzarda na rozwój Heroes of the Storm

Ciekawe projekty w drodze.

Uniwersum Heroes of the Storm mocno się w tym roku rozwinie, począwszy od wydania komiksu: Gambit Władcy Kruków. Alan Dabiri, reżyser gry, oraz Kevin Johnson, kierownik ds. zawartości kreatywnej, opowiedzą czym jest Nexus, a także przedstawią Władców Krain i opowiedzą, co może to oznaczać dla bohaterów w Heroes of the Storm.

Z komiksu dowiesz się, że Władca Kruków przywołał znane Ci twarze przyodziane w szatę mroku. Zobaczysz odbicia bohaterów i czarnych charakterów, których istoty te próbują naśladować. To wcielenia mroku, które niczego nie szanują i sieją kompletny chaos.

W Heroes of the Storm pojawiły się też nowe skórki i wierzchowce Mrocznego Nexusa.

Jak widać Blizzard ma długoterminowy plan na ciągły rozwój Heroes of the Storm. Gra jest niezwykle popularna, więc spodziewamy się, że szybko jej zainteresowanie nie spadnie.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%