Metro 2035 – nowa gra postapokaliptycznej serii już w 2017 roku [AKTUALIZACJA]

Metro 2035 – nowa gra postapokaliptycznej serii już w 2017 roku [AKTUALIZACJA]
Newsy PC PS4 XOne

O czym opowie nowa gra Metro?

[AKTUALIZACJA]

Nowa gra z serii Metro nie pojawi się w przyszłym roku – czytamy w oświadczeniu wydawcy Deep Silver.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Świetna wiadomość dla fanów postapokaliptycznych klimatów. Kolejna gra z serii Metro powinna ukazać się na rynku już w przyszłym roku – wynika z zapewnienia, które opublikowano na oficjalnej stronie promującej książkę Metro 2035.

Jak możecie zobaczyć na PrtSc poniżej: Wszystko się łączy. Gdy książka zakończy ich opowieść, podejmie ją gra. Przed nami epoka wielkich odkryć…

Widać zatem, że studio 4A Games – odpowiedzialne za serię Metro – musi pracować nad tytułem od dłuższego czasu. Liczymy zatem, że nowa część – kto wie, czy nie nazwana tak samo jak książka, Metro 2035 – rzeczywiście zostanie wydana w przyszłym roku i przyniesie ze sobą kawał porządnej rozgrywki. Na jakich platformach? Tego oczywiście nie wiadomo, choć stawiamy na obecną wielka trójkę, czyli PC, PlayStation 4 i Xbox One. Czekamy!

Metro 2035
Metro 2035

Twórcy Metro o planach na przyszłość

Już w 2014 roku, w wywiadzie jakiego udzielił dla ukraińskiego serwisu informacyjnego szef studia 4A Games Andrey Prokhorov, mogliśmy znaleźć kilka interesujących rzeczy na temat przyszłych gier dewelopera. Między innymi to, że 4A Games pracuje nad kolejna częścią gry Metro, a przynajmniej produkcją osadzoną w popularnym uniwersum. Co ważne, Prokhorov podkreśla, że gra ta ma być całkiem inna od dwóch poprzednich produkcji z serii Metro. Za scenariusz ma z kolei odpowiadać twórca książki na której bazują gry, czyli Dmitry Gluhovski.

Druga gra to z kolei wielka niewiadoma. 4A Games zdradza jedynie, że ma to być strzelanka osadzona w kosmosie. Cały projekt jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i w najbliższym czasie nie mamy się co spodziewać nowych informacji na jego temat.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie