Gra za darmo. Wielki hit w edycji kompletnej rozdawany na Steam

Steam-Metro-za-darmo
Newsy PC

Druga część serii Metro obchodzi swoje dziesięciolecie i właśnie z tej okazji mamy odebrać za darmo jej wypasioną wersję. Choć są pewne nieścisłości…

Deweloper przekazał na Facebooku, że zbliża się rozdawnictwo Metro Last Light w wersji Complete Edition. Tytuł ma być do zgarnięcia na Steam już od jutra, 18 maja. Ciekawe jest tylko to, że obecnie na platformie Valve nie znajdziemy kompletnej edycji gry, lecz jedynie wersję Redux. Może chodzi o ten tytuł?

Metro Last Light za darmo na Steam

Zapewne sprawa wyjaśni się już wkrótce, ale jakby nie było, jakaś wersja Last Light trafi w nasze łapki. Edycja kompletna, oprócz podstawowej gry, zawiera dodatek RPK, dodatek Ranger Mode, zestaw Chronicles Pack, zestaw Developer Pack, zestaw Faction Pack oraz zestaw Tower Pack. Zatem na bogato. Gdzie szukać tytułu? Oto link:

Jak widać, na przypisanie gry do konta będziemy mieli ponad tydzień. Warto jednak nie czekać do samego końca akcji i wykonać te kilka kliknięć, jak tylko tytuł zostanie udostępniony.

Metro-Last-Light-za-darmo
Metro Last Light za darmo. Odbierzesz od 18 maja do 25 maja 2023
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie