Metal Gear Solid 3: Snake Eater – tak powinien wyglądać remaster na PS4, Xbox One i PC

Metal Gear Solid 3: Snake Eater – tak powinien wyglądać remaster na PS4, Xbox One i PC
Filmiki z gier Newsy

Z taką oprawą graficzną tytuł rozszedłby się jak świeże bułeczki.

Konami przedstawiło nowy spot reklamujący Metal Gear Solid Snake Eater, który nie jest grą na PC czy konsole obecnej generacji, lecz reprezentantem popularnych w Japonii maszyn pachinko. Tytuł bazuje na świetnym Metal Gear Solid 3: Snake Eater i w porównaniu z oprawą pierwowzoru, po prostu wgniata w fotel. Odświeżone na potrzeby pachinko lokacje prezentują się kapitalnie i jeśli Konami brałoby się kiedykolwiek za remaster trójeczki, tak powinno to właśnie wyglądać.

Poniżej możecie zobaczyć porównanie grafiki pomiędzy nowym Metal Gear Solid Snake Eater na pachinko a wersją Metal Gear Solid 3: Snake Eater z konsoli PlayStation 3. Różnice są ogromne i pewnie niejeden fan Snake’a chciałby przeżyć starą przygodę w odświeżonej oprawie. Filmik przygotował YouTube’r skrywający się za pseudonimem Cycu1.

Przypominamy, że ujawnione na początku czerwca tego roku pachinko Metal Gear Solid Snake Eater spotkało się z ostrą reakcją fanów MGS, którzy nie mogli znieść tego, że ich ulubiona seria przenosi się do wielkich maszyn. Wystarczy spojrzeć na łapki w dół pod pierwszym trailerem produkcji by zrozumieć, że sporo osób czuje się zawiedzionych.

MGS jako pachinko? Gracze są na "NIE"
MGS jako pachinko? Gracze są na „NIE”

Najnowszy materiał prezentujący maszynowe MGS, który posłużył m.in. do stworzenia powyższego porównania grafiki, również nie spotkał się z uznaniem środowiska i jest namiętnie piętnowany na YouTube. Jeśli chcecie go zobaczyć, proszę bardzo:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie