McDonald’s stworzył fotel gamingowy z pojemnikiem na frytki i burgera

McDonald's przedstawia gamingowy fotel z pojemnikiem na frytki
Newsy PC

McDonald’s w wyjątkowy sposób celebruje swojego nowego burgera, McCrispy. W Wielkiej Brytanii można wygrać gamingowy fotel z kubełkiem na frytki.

W Wielkiej Brytanii od niedawna dostępny jest nowy burger międzynarodowej korporacji – McCrispy. My tu jednak nie o nim, bo jego premierze towarzyszy naprawdę wyjątkowy konkurs. Nagrodą w nim jest McCrispy Ultimate Gaming Chair, czyli specjalny fotel gamingowy dla graczy oraz fanów niezdrowego jedzenia.

Sam fotel wygląda nawet nieźle, choć nie wiem, czy logo McDonald’s i nowej kanapki faktycznie są pożądane przy gamingowej sesji. Niemniej całość zaprojektowano w oparciu o czarny i żółty kolor, które całkiem nieźle się łączą (ale czarny ze wszystkim dobrze się łączy, nie oszukujmy się). To jednak nie sam styl jest tutaj najważniejszy, a dodatki!

Firma w poście na Facebooku wyjaśnia, że fotel wyposażono w specjalne pojemniki na frytki oraz nowego burgera, dzięki czemu ten ma nam nie wystygnąć, jeżeli zapomnimy go jeść w trakcie grania. Do tego dwa miejsca na nasze ulubione sosy. Są też wymienialne poduszki, więc na pierwszy rzut oka całość wygląda w sumie dość klasycznie. Nie można jednak zapomnieć o specjalnej powłoce, która jest ponoć plamoodporna, dzięki czemu tłuste jedzenie ma go nie pobrudzić. No dobra, ale co z klawiaturą i myszką? Nie odważyłbym się chyba jeść takich rzeczy w trakcie grania.

Nie wiemy niestety, kto stworzył wyjątkowy fotel, bo raczej wątpię, aby zrobił to sam McDonald’s. Co ciekawe, istnieją łącznie cztery modele – jeden na konkurs, dwa oddano w ręce streamerów, a o trzecim nic nie wiadomo. Jeżeli jesteście chętni, możecie zajrzeć na Facebooka firmy i wziąć udział w konkursie (o ile mieszkacie w Wielkiej Brytanii).

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie