Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Fotel dla graczy w kształcie skorpiona? Tylko dla odważnych

Fotel to czy obiekt do sprawiania tortur, któż to wie? Jednak Cluven Scorpion z pewnością ożywi nie jeden pokój gracza.

Macie dość klasycznych fotelów, które tylko „siedzą i nic nie robią”? Szukacie nietuzinkowego mebla, którego design wyprzedza nasze czasy? No to macie fotel dla prawdziwych… tfu, dla bogatych graczy. Przed Wami oto fotel gamingowy Cluven Scorpion IW-SK. Wygląda przerażająco podobnie do tytułowego pajęczaka i nawet porusza się jak jego większa wersja.

Jak widać na powyższym filmie to kompletne stanowisko, które nie wymaga biurka czy stołu. Wszystkie elementy wyposażenia zamontujemy bezpośrednio w skorpionie. Mamy tu blat na klawiaturę i myszkę; jest i ramię do montażu 3 monitorów o przekątnej 29″’ lub jednej ultrapanoramy 49″. Wygodne oparcie spoczywa na metalowej konstrukcji wykonanej ze stali węglowej, więc spokojnie wytrzyma ciężar użytkownika i całego zestawu komputerowego (maksymalny udźwig do 124 kg).

Cluven Scorpion oferuje również inne funkcje relaksacyjne. Oprócz miękkiego oparcia i szerokiego zakresu regulacji możemy skorzystać z funkcji masażu lub podgrzewania siedziska. Brzmi bardzo zachęcająco, ale jego cena powinna odpowiednio odstraszyć wszystkich fanów gamingu. Koszt zakupu zaledwie jednej sztuki to prawie 3300 dolarów. Cena w sam raz, by sprzedać nerkę i kupić fotel w zestawie z RTX 3090.

To jak, zapakować i wysłać na Wasz adres? 🙂

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się