Matthew Perry nie żyje. Aktor znany z roli Chandlera Binga z serialu „Przyjaciele” miał 54 lata

matthew perry nie zyje
Filmy i seriale Newsy

Smutna wiadomość obiegła dzisiaj media na całym świecie. Matthew Perry został odnaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles.

Matthew Perry zmarł nagle w posiadłości mieszczącej się w Los Angeles. Aktor został znaleziony martwy w jacuzzi w sobotę rano około godziny 16:00 czasu lokalnego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenie, mieli dostać informację o mężczyźnie, u którego doszło do zatrzymania akcji serca. Do tej pory nie są jednak podane szczegóły zgonu Matthew Perry’ego.

W pobliżu miejsca zdarzenia, nie zostały znalezione narkotyki. Nie było też śladów przestępstwa.

Mattew Perry był znany przede wszystkim z roli Chandlera Binga w serialu „Przyjaciele”. Przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu oraz leków. Był wielokrotnie poddawany terapiom odwykowym. Od kilku lat, jak sam twierdził, unikał jednak używek.

Ostatni raz fani Perry’ego mogli go zobaczyć chociażby w specjalnym programie „Przyjaciele: Spotkanie po latach”, w którym wszystkie gwiazdy kultowego serialu spotkały się razem. Premiera miała miejsce w 2021 roku i dzisiaj można go zobaczyć chociażby na platformie HBO Max.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie