Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Bohaterowie serialu Przyjaciele podsumowują rok 2020

Wycięto sceny z poszczególnych odcinków widowiska Przyjaciele, by pokazać jak cudowny był rok 2020.

Zabawne wideo składa się z fragmentów serialu „Przyjaciele”, które ilustrują każdy z miesięcy 2020 roku. Autorzy składanki skupili się przede wszystkim na obecności COVID-19 w naszym życiu. Chociaż styczeń zapowiada się niewinnie, to już marzec sugeruje, że chyba lepiej nie bagatelizować koronawirusa. Czasem warto spojrzeć z dystansem na otaczającą nas rzeczywistość. Pamiętajcie, że śmiech wzmacnia odporność, zachęcamy więc do objerzenia wideo.

Serial Przyjaciele traktuje o losach grupy przyjaciół, w skład której wchodzą: Chandler, Ross, Rachel, Monica, Phoebe, Joey. Komedia została doceniona za rewelacyjne kreacje bohaterów, obsadzenie gwiazd Hollywood w rolach epizodycznych postaci czy przezabawne gagi.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w 2021 roku powinniśmy doczekać się odcinka specjalnego. Dzięki niemu, znów zobaczymy na ekranach ulubionych bohaterów, których pokochał cały świat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się