Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Przyjaciele. Wiemy, kiedy możemy spodziewać się specjalnego odcinka

Matthew Perry grający Chandlera, poinformował kiedy fani serialu Przyjaciele obejrzą wyczekiwany epizod.

Pierwotnie specjalny odcinek produkcji był zapowiadany na rok 2020, niemniej z powodu pandemii jego premiera została przesunięta. Wszystko wskazuje na to, że uwielbianą grupę Amerykanów ujrzymy na ekranach telewizorów w 2021 roku. Taką pocieszająca informację na twitterze zawarł Matthew Perry, wielu lepiej znany jako Chalnder Bing.

Serial Przyjaciele to absolutny fenomen i widowisko, które bez mrugnięcia okiem można nazywać kultowym. Friends opowiada o losach przyjaciół w skład której wchodzą: Chandler, Ross, Rachel, Monica, Phoebe, Joey. Seria została doceniona za genialne kreacje bohaterów, obsadzenie gwiazd Hollywood w rolach epizodycznych postaci czy rewelacyjne gagi.

Podczas dziesięciu lat produkcji otrzymał on: 6 statuetek Emmy, dwukrotnie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych, Złoty Glob, a także 56 innych nagród i aż 152 nominacje. Obecnie na filmie wychowują się nowe pokolenia widzów, cykl jest bowiem nadal dostępny (ma się to zmienić) na platformie Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się