Matrix Awakens za darmo na PS5 i Xbox Series. Jest też materiał z rozgrywki

The Matrix Awakens - Keanu Reeves w aucie - PG
PS5 Xbox Series Xbox Series S

The Matrix Awakens jest już możliwe do uruchomienia na konsolach obecnej generacji. To interaktywne doświadczenie stworzone na Unreal Engine 5, które każdy może sprawdzić za darmo.

Niedawno informowałem o tym, że The Matrix Awakens można było wcześniej pobrać w ramach preloadu na dyski. Przez kilka dni możliwość uruchomienia produkcji była zablokowana. Sytuacja uległa zmianie podczas nocnej transmisji The Game Awards, kiedy to udostępniono każdemu możliwość sprawdzenia rozgrywki.

Niejeden raz podczas ogrywania tego matrixowego dema technologicznego Unreal Engine 5 będziecie się łapali za głowę i myśleli “To naprawdę zostało uruchomione na konsoli?!”. Wszystko z powodu poziomu dopracowania detali. W zasadzie podczas cutscenki wybijały mnie z immersji jedynie animacje ruchu ust, aczkolwiek reszta jest na miarę niektórych efektów CGI znanych z kinematografii.

Jeśli jednak nie jesteście posiadaczami jakiegokolwiek current gena od PlayStation lub Xboxa, zawsze możecie zobaczyć wszystko na poniższym gameplay’u. To pochodzi z kanału JumpCut PLAY i nie zawiera jakiegokolwiek komentarza ze strony autora, dlatego nacieszycie się czystą rozgrywką.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie