Kapitan Ameryka i Czarna Pantera na II Wojnie Światowej od scenarzystki Uncharted. Ciekawe doniesienia

Marvel z nowymi grami. Ciekawy projekt od scenarzystki Uncharted
Newsy PC PS5 Xbox Series

Nowa gra ze stajni Marvela powstaje w studiu Skydance New Media. Za projekt odpowiada m.in. scenarzystka Uncharted, a przecieki brzmią naprawdę ciekawie.

Sporo tych nowych gier Marvela powstaje. W Electronic Arts ponoć trwają prace nad Czarną Panterą, a i Iron Man ma doczekać się (odpowiedniej) pozycji. Do tego jest jeszcze zapowiedziany już wcześniej projekt Marvel’s Midnight Suns oraz tytuł od Skydance New Media, nie mówiąc już o Spider-Manie 2, Wolverine i paru innych pozycjach. Wspomniane studio ponoć pracuje nad niezwykle ciekawą grą z… Czarną Panterą i Kapitanem Ameryką.

Czy jednak dwie gry z Czarną Panterą mogą faktycznie się wydarzyć? Być może tak – projekt od Skydance nie skupia się najwyraźniej wyłączniej na nim, a przedstawi także i Kapitana Amerykę. Do tego mówimy tutaj o naprawdę wyjątkowych realiach, no bo chodzi o II Wojnę Światową. Brzmi intrygująco? No a jak!

To wszystko jest jednak wyłącznie plotkami, przekazanymi za pośrednictwem MCU Status na Twitterze. Konto donosi, iż w nowej pozycji dwójka superbohaterów zmierzy się z siłami Hydry. Za projekt odpowiada m.in. doceniona współtwórczyni i scenarzystka serii Uncharted, Amy Hennig. Równolegle deweloperzy pracują również nad pozycją ze świata Star Wars.

To jedynie plotki i na ten moment ciężko powiedzieć coś więcej. Co ciekawe, Eurogamer informuje, iż wieści te są prawdziwe. Ich potwierdzenia doczekamy się już dzisiaj, o godzinie 22:00 czasu polskiego. Wtedy bowiem zaczyna się specjalna transmisja nowych gier Disneya, na którym mamy właśnie dostać pierwsze informacje na temat projektu Amy Henning.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie