Marauders to dieselpunkowe Escape From Tarkov. Nowy FPS zmierza do jednej z usług

Marauders - grafika
PC

W sieci pojawił się zwiastun zapowiadający Marauders – nową strzelankę inspirowaną Escape From Tarkov. Tytuł stworzyło Small Impact Games, a za jego wydania odpowiada Team17.

Zaprezentowany materiał to na szczęście nie prerenderowany filmik, a zlepek fragmentów rozgrywki. Inspiracje Escape From Tarkov są widoczne już na pierwszy rzut oka – chyba nawet aż za bardzo. Niemniej gra Small Impact Games wygląda całkiem dobrze i może wyjdzie z tego coś wartego uwagi.

W tytule wcielimy się – a jakże – w marudera plądrującego kosmiczne pola bitwy. Naszym zadaniem będzie lootowanie, strzelanie i uciekanie w pojedynkę lub z maksymalnie trzema współgraczami. Nie zabraknie też ulepszania broni i odblokowywania nowych przedmiotów w miarę postępów w rozgrywce. Nietypowym elementem, którego nie uświadczymy w Escape From Tarkov, są statki kosmiczne, które będzie można ulepszać.

Przy okazji potwierdzono, że produkcja Small Impact Games zadebiutuje w ofercie Xbox Game Pass, a właściwie PC Game Pass.

Marauders ukaże się we wczesnym dostępie tym roku – nie ujawniono konkretnej daty premiery. Póki co zapowiedziano tylko wersję na PC, ale niewykluczone, że w przyszłości tytuł ukaże się też na konsolach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie