Mało Wam atrakcji w Battlefield 1? EA ma coś jeszcze

Kolejne wydarzenia na froncie.

Po pierwsze Elektronicy przypominają, że „Ofensywa Nivelle’a” dostępna jest już dla wszystkich graczy Battlefield 1. Wcześniej nocną mapą mogli cieszyć się jedynie posiadacze Przepustki Premium do Battlefield 1 i dodatku „Nie przejdą”.

Lokacja nawiązuje do prawdziwych zdarzeń sprzed nieco ponad stu lat, kiedy to w mglistą i zimową noc 23 października 1917 roku, rozpoczęła się bitwa o La Malmaison. Była to zaplanowana ofensywa z konkretnymi celami, skupiająca się na przejęciu strategicznego, ufortyfikowanego wzgórza Chemin des Dames. Dzięki zaawansowanym taktykom artyleryjskim i wsparciu czołgów 1 listopada Francuzi wyparli Niemców ze wzgórza.

Premiery gier w listopadzie. 11 gier, których nie można przegapić

Co jeszcze? Na początku listopada będziemy mogli zagrać w „Burzę na wschodzie”, pierwszą kampanię Operacji.

Kampanie Operacji opowiadają o starciach atakujących i obrońców na froncie, łącząc w sobie kilka Operacji i dorzucając wyjątkowe nagrody. Nowa kampania połączy dwie Operacje z dodatku Battlefield 1 W imię cara: „Ofensywę Brusiłowa” i „Czerwony przypływ”. „Burza na wschodzie” będzie dostępna dla posiadaczy Przepustki Premium Battlefield 1 (lub kupionego oddzielnie dodatku Battlefield 1 W imię cara.)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.