Mafia III – Vito Scaletta kolejną postacią, która dołączy do Lincolna Clay’a

Mafia III – Vito Scaletta kolejną postacią, która dołączy do Lincolna Clay’a
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Nowy zwiastun Mafia III prezentuje motywy Vito. Zaskoczeni nie jesteśmy.

Ostatnie kilkanaście godzin obfituje w nowe materiały dotyczące kolejnej odsłony Mafia. Wczoraj mieliśmy dwa filmiki (do przypomnienia tutaj oraz tutaj) a teraz dokładamy do tego trzeci trailer, tym razem poświęcony postaci Vito Scaletta. Pewnie niektórzy gracze już go znają – był on bowiem głównym bohaterem w Mafia II. W trzeciej odsłonie serii Vito zostanie jednym ze współpracowników Lincolna Clay’a, który ze swoją nową rodziną przeciwstawia się włoskiej mafii. Co ciekawe, Vito niegdyś do niej należał…

Jak możemy zobaczyć na filmiku prezentującym Vito, został on wygnany przez włoską mafię i stał się celem swoich niedawnych przyjaciół. Został zdradzony i aby zemścić się na swoich oprawcach, przyłącza się do nowej rodziny, czyli grupy Lincolna Clay’a.

Jak zatem widzicie, mamy kolejną postać w Mafia III, którą kieruje żądza krwi i wendety. Zemsta dokona się już 7 października tego roku, kiedy to tytuł pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Będzie polska wersja językowa, lecz tylko z napisami.

Postacie z Mafia III – kogo już poznaliśmy?

Lincoln Clay

Fabuła Mafia III opowie historię czarnoskórego weterana wojny w Wietnamie. Lincoln Clay należy do zorganizowanej grupy przestępczej i po powrocie z frontu dowiaduje się, że jego mafijna rodzina została zdradzona, a najbliższe osoby brutalnie zlikwidowane. Za wszystkim stoją włoscy gangsterzy, na których Clay postanawia wziąć odwet, przy okazji budując nowe struktury w przestępczym światku Nowego Bordeaux, czyli miasta będącego areną akcji dla Mafia III.

Zemsta Clay’a została również pokazana na wcześniejszym trailerze Mafia III, który mogliście zobaczyć dosłownie wczoraj. Kogo ominęła ta przyjemność, zapraszamy na powtórkę z rozrywki:

Cassandra – pseudonim Voodoo Queen

Dziewczyna nie jest taka niewinna, na jaką wygląda. Świadczy o tym zresztą już jej pseudonim – Voodoo Queen. Cassandra stoi na czele haitańskiej grupy przestępczej i ma własne porachunki z mafią. Podobnie jak w przypadku głównego protagonisty w Mafia III, celem dziewczyny jest zemsta. Żeby jednak dokonać wendety, królowa Voodoo potrzebuje nowej rodziny i zapewne z tego względu połączy swoje siły z Lincoln’em Clay’em.

Nowy trailer zgłębia powody przyłączenia się Cassandry do głównego bohatera gry i przy okazji pokazuje kilka świeżutkich fragmentów z rozgrywki. Cassandra jest równie bezwzględna jak tajemnicza. Kto wejdzie jej w drogę, skończy kilka metrów pod ziemią.

Thomas Burke

Poznajcie Irlandczyka Thomasa Burke’a, będącego kolejną ważną postacią w nadchodzącej grze od studia Hangar 13. Całe życie spędzone na piciu, uprawianiu hazardu i prowadzeniu działalności przestępczej w „Bourbon City” odcisnęły swoje piętno na szefie irlandzkiej mafii. Wtedy na scenę wkroczyła włoska mafia i przejęła jego terytorium – czytamy w opisie nowego filmiku.

Rodzinka zatem coraz większa, lecz czy kilka osób wystarczy, by zniszczyć struktury włoskiej mafii?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie