Mafia III – nowy zwiastun dedykowany bezwzględnej Voodoo Queen

Mafia III – nowy zwiastun dedykowany bezwzględnej Voodoo Queen
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Dlaczego Cassandra postanowiła dołączyć do rodziny Lincolna Clay’a?

Studio Hangar 13 oraz wydawca 2K Games prezentują kolejny materiał przedstawiający jedną z postaci, którą zobaczymy w Mafia III. Mowa o młodej Cassandrze, która jednak nie będzie aż tak niewinna, na jaką wygląda. Świadczy o tym zresztą już jej pseudonim – Voodoo Queen. Cassandra stoi na czele haitańskiej grupy przestępczej i ma własne porachunki z mafią. Podobnie jak w przypadku głównego protagonisty w Mafia III, celem dziewczyny jest zemsta. Żeby jednak dokonać wendety, królowa Voodoo potrzebuje nowej rodziny i zapewne z tego względu połączy swoje siły z Lincoln’em Clay’em.

Nowy trailer zgłębia powody przyłączenia się Cassandry do głównego bohatera gry i przy okazji pokazuje kilka świeżutkich fragmentów z rozgrywki. Zatem koniec gadania, czas na oglądanie! Przypominamy jeszcze tylko tyle, że premiera Mafia III została zaplanowana na 7 października tego roku. Tytuł pojawi się wówczas na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Będzie polska wersja językowa, lecz tylko z napisami.

Mafia III – poznajemy tożsamość kolejnej postaci

Główny bohater tytułu Mafia III, czyli Lincoln Clay, nie będzie mścił się w samotności na włoskich gangsterach za zabicie przyjaciół. Czarnoskóry bohater stworzy nową rodzinę, którą połączy ten sam cel – odwet i przejęcie kontroli nad miastem, czyli wirtualnym Nowym Bordeaux.

Wcześniejszy zwiastun Mafia III ujawniał tożsamość młodziutkiej dziewczyny o zabójczym pseudonimie Voodoo Queen (przypominamy tę postać poniżej). Dzisiaj poznajemy Irlandczyka Thomasa Burke’a, będącego kolejną ważną postacią w nadchodzącej grze od studia Hangar 13. Całe życie spędzone na piciu, uprawianiu hazardu i prowadzeniu działalności przestępczej w „Bourbon City” odcisnęły swoje piętno na szefie irlandzkiej mafii. Wtedy na scenę wkroczyła włoska mafia i przejęła jego terytorium – czytamy w opisie nowego filmiku.

Rodzinka zatem coraz większa, lecz czy kilka osób wystarczy, by zniszczyć struktury włoskiej mafii? Przekonamy się o tym już za dwa miesiące, odpalając Mafia III na PC, PlayStation 4 lub Xbox One. Premiera gry na wspomnianych platformach została zaplanowana na 7 października.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie