Świat i mapa Mafia III na nowym zwiastunie. Sporo akcji!

Zobaczcie, co czeka na graczy w poszczególnych dzielnicach Nowego Bordeaux.

Dostaliśmy właśnie kolejny świetny materiał dotyczący Mafia III. Tym razem studio Hangar 13 oraz wydawca 2K Games postanowili przedstawić świat tytułu, którym będzie wzorowane na Nowym Orleanie miasto Nowe Bordeaux. Filmik pozwala zerknąć na mapę w Mafia III, która zostanie podzielona na dziewięć dzielnic (plus tereny bagienne jako dziesiąty teren), z których każdy ma być zróżnicowany nie tylko wizualnie, lecz również pod względem zadań i aktywności, jakie w nich wykonamy. Odwiedzimy m.in. przedmieścia, strefę przemysłową, slumsy, dzielnicę portową czy bagniska poza miastem.


Poszczególne dzielnice Nowego Bordeaux są naprawdę różnorodne i skrywają swoje tajemnice. Widać, że deweloperzy chcą przygotować dla graczy naprawdę duży świat i już nie możemy się doczekać, kiedy osobiście się w nim znajdziemy. Kiedy to nastąpi? Premiera Mafia III została zaplanowana na 7 października tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli chodzi o nasz kraj, dostaniemy polską wersję opatrzoną napisami.

Poniższy filmik jest pierwszym z serii, która ma ujawniać kolejne ciekawostki dotyczące Nowego Bordeaux. Czekamy zatem na kolejne!

Zemsta motywem przewodnim Mafia III

Fabuła Mafia III opowie historię czarnoskórego weterana wojny w Wietnamie. Lincoln Clay należy do zorganizowanej grupy przestępczej i po powrocie z frontu dowiaduje się, że jego mafijna rodzina została zdradzona, a najbliższe osoby brutalnie zlikwidowane. Za wszystkim stoją włoscy gangsterzy, na których Clay postanawia wziąć odwet, przy okazji budując nowe struktury w przestępczym światku Nowego Bordeaux, czyli miasta będącego areną akcji dla Mafia III.

Zemsta Clay’a została również pokazana na wcześniejszym trailerze Mafia III, który mogliście zobaczyć dosłownie wczoraj. Kogo ominęła ta przyjemność, zapraszamy na powtórkę z rozrywki:

Pakiet Rodzinny za pre-order Mafia III

Twórcy gry Mafia III przygotowują specjalne DLC dla wszystkich, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego na grę. Pakiet nazywa się Family Kick-Back i zawierać będzie kilka interesujących rzeczy.

W skład pakietu wejdą trzy nowe auta oraz trzy nowe bronie. Zwłaszcza to drugie może być interesujące, bo oprócz snajperki dostępny będzie również karabin i strzelba. Oczywiście nie takie tradycyjne, jakby się mogło wydawać.

Aby poznać szczegóły zachęcamy do spojrzenia na poniższy materiał wideo.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

81 Shares
Share81
+1
Tweet