Mad Max anulowany na starsze konsole. Reszta zagra już we wrześniu?

Zobaczcie okładkę nadchodzącej gry.

Mad Max powstaje pod skrzydłami zespołu Avalanche Studios, który dobrze znamy z wypełnionej akcją serii Just Cause. Gra została zapowiedziana w 2013 roku na blaszaki oraz konsole PS3, PlayStation 4, X360 i Xbox One.


Niestety, jak czytamy na łamach Game Informera, twórcy postanowili skupić się jedynie na PC oraz stacjonarnych konsolach ósmej generacji od Sony i Microsoftu. Wersja Mad Max na PS3 oraz Xboksa 360 została tym samym anulowana.

W nadchodzącym numerze Game Informera znajdzie się 12-stronnicowy materiał dotyczący Mad Max, więc możemy spodziewać się wkrótce wysypu informacji dotyczących tej trzecioosobowej gry akcji. Poniżej możecie znaleźć zapowiedź nadchodzących atrakcji oraz okładkę gry, która właśnie została ujawniona.

Pojawiły się jednocześnie doniesienia na temat daty premiery Mad Max. Informacje płyną od redaktora serwisu Videogamer, który na Twitterze stwierdził, że gra pojawi się w sprzedaży 4 września. Pamiętajcie jednak, że to nieoficjalna informacja, której Avalanche Studios nie potwierdziło.

Mad-Max-data-premiery


Mad-Max-okladka

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet