Za darmo na PS5 i Steam do sprawdzenia. Horror inspirowany kultowym P.T.

Za darmo na PS5 i Steam do sprawdzenia. Horror Inspirowany kultowym P.T.
Gry za darmo Newsy PC PS5

Pierwszoosobowy horror psychologiczny Luto doczekał się wersji demo. Jest ona bardzo wysoko oceniana, zatem odpalaj PS5 lub PC i pobieraj plik za darmo.

Choć premiera Luto jest planowana na listopad 2024 roku, już teraz grę sprawdzimy za darmo w wersji na PS5 oraz PC. Demo znajdziemy w PlayStation Store lub na Steam. Warto zainteresować się tym tytułem, ponieważ został zainspirowany nieodżałowanym przez wielu graczy P.T., za które odpowiadał Hideo Kojima. Posiadacze PS5 wystawili wersji próbnej Luto blisko tysiąc ocen, z których średnia wynosi 4,53/5, więc bardzo wysoko.

Demo Luto do sprawdzenia. Tutaj pobierzesz na PS5 i PC

Luto opowiada historię mężczyzny, który nie jest w stanie opuścić własnego domu. Bohater zmaga się ze stratą ukochanej osoby, cierpi na depresję i różne fobie, jak monofobia, klaustrofobia, agorafobia czy nyktofobia.

Nie dość, że musimy zmagać się z własnym umysłem, to w naszej posiadłości pojawia się dziwna istota w prześcieradle. Musimy jej unikać, lecz ta potrafi zaatakować z zaskoczenia, a na domiar złego dom ulega ciągłej transformacji. Nigdy nie wiadomo, jak zmienią się korytarze i układ pomieszczeń.

Jeśli chcielibyście pobrać inne gry, za które nie musimy płacić, przejrzyjcie nasz dział “Gry za darmo“. Dzisiaj pisaliśmy już o premierze wielkiej gry AAA, która jest bezpłatna. Ponadto we wspomnianej zakładce niemal codziennie polecamy tytuły z dobrymi ocenami za 0 zł.

Źródło: PS Store, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie