Lista zawodników w Tekken 7 ujawniona

Wraz ze startem nowej strony nadchodzącego Tekkena, dowiedzieliśmy się szczegółów na temat fighterów.

Tekken 7 już za kilka tygodni zadebiutuje w Japonii na automatach. Pozostało więc niewiele czasu do premiery. Twórcy właśnie przygotowali oficjalną stronę produkcji, z której możemy się dowiedzieć więcej na temat zawodników w Tekken 7. Jest tam sporo nowych postaci, ale nie zabraknie też znanych z poprzednich części fighterów. Dla każdego coś miłego.

Jak przedstawiam się lista? Claudio, Katarina, Lucky Chloe, Shaheen, Kazuya, Heihachi, Lars, Asuka, Lili, Alisa, Xiaoyu, Feng, Paul, Marshall Law, Steve, Leo, Hwoarang, King, Dragunov i Bryan. Oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że lista ta może się jeszcze nieco zmienić. Póki co wiadomo, że gra będzie dostępna tylko w Japonii na automatach, ale kto wie, czy w takiej formie nie zawita też do USA lub Europy. Wtedy być może zobaczymy nieco zmienioną listę postaci.


Niestety Namco cały czas milczy na temat wersji konsolowej Tekkena 7. Nie wiadomo, czy zobaczymy tę produkcję jeszcze w tym roku na PlayStation 4 i Xboksa One. Twórcy podkreślają, że chcą się w tym momencie skupić na wersji automatowej. Co jednak interesujące, nie wykluczają edycji na PC. Katsuhiro Harada udzielił ostatnio wywiadu dla koreańskiego portalu Inven i odniósł się w nim do plotek o tym, jakoby Tekken 7 wyszedł w przyszłości również na komputery. Jak zaznaczył, Bandai Namco Games nie podjęło jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie tego, na jakich platformach wyląduje siódma część gry (oczywiście poza automatami).

Nie zdecydowaliśmy się i nie jesteśmy w stanie potwierdzić żadnych innych platform aż do ukończenia wersji arcade. Rozważamy wersję na PC w przypadku kilku krajów, które wolą lub muszą grać na komputerach osobistych – zdradził Katsuhiro Harada.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet