Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Line-up gier na PS5. Sony wkrótce pokaże atrakcyjny zestaw

Sony szykuje się (i wyszykować nie może) do prezentacji PlayStation 5. Nie wiemy, ile jeszcze mamy czekać, choć przedstawiciele firmy dają jasno do zrozumienia, że już niedługo zobaczymy gry na PS5, które zrobią na nas wrażenie.

Sony potwierdza, że w najbliższej przyszłości ujawni atrakcyjny line-up gier dla PS5. Ogłosił to sam prezes firmy i dyrektor generalny Kenichiro Yoshida podczas spotkania omawiającego plany korporacji (dzięki VGC).

Gry na PS5 – jakie chcielibyście zobaczyć na starcie?

Yoshida powtórzył ogólnik, że połączenie mocy PlayStation 5 z lepszymi wrażeniami sensorycznymi dostarczonymi przez kontroler DualSense oraz dźwiękiem 3D stworzy rewolucyjne i bardziej wciągające doświadczenia z rozgrywki. Następnie dodał: Gry na PS5, które zapewnią tę nową rozgrywkę, są opracowywane zarówno przez deweloperów first-party, jak i deweloperów zewnętrznych, a wkrótce planujemy zaprezentować atrakcyjny line-up tytułów.

Mamy nadzieję, że czekanie się opłaci, a Sony rzeczywiście wgniecie nas w ziemię pokazem gier na PlayStation 5. Szczególnie liczymy na mocną ofertę startową ekskluzywnych produkcji na PS5. No właśnie – jakie gry chcielibyście zobaczyć w takim startowym zestawie?

Sony zapewnia, że pandemia koronawirusa nie wpłynęła poważnie na proces powstawania nowych gier dla PS5, a premiera samej konsoli jest niezagrożona. Przypominamy, że sprzęt trafi na rynek w okresie świątecznym tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się