Na koniec świata i jeszcze dalej. Buzz Astral na najnowszym zwiastunie

Buzz Astral z kotkiem
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Film Lightyear otrzymał już oficjalny zwiastun. Produkcja opowie historię Buzza Astrala, doskonale znanego fanom serii Toy Story.

O tym, że Buzz Astral (w oryginale Buzz Lightyear) otrzyma własny film, było wiadomo już od kilku lat. Jesienią zeszłego roku pojawił się wreszcie oficjalny trailer. Dziś również możemy zobaczyć kolejny już zwiastun animacji, na którą z pewnością czekają wszyscy fani serii o przygodach zabawek Andy’ego. Produkcja opowie historię młodego pilota lecącego w kosmos z bohaterską misją. To właśnie te dokonania sprawiły, że uhonorowano go własną zabawką.

Poniżej prezentujemy zwiastun Lightyear z polskim dubbingiem, bo zapewne w takiej właśnie wersji tytuł ukaże się w kinach. Na uwagę jednak zasługuje również oryginalna obsada głosowa. Buzz Astral przemówi głosem Chrisa Evansa, czyli samego Kapitana Ameryki z filmów Marvela. Oprócz niego w obsadzie pojawili się m.in. Keke Palmer, Taika Waititi, Dale Soules, Uzo Aduba, James Brolin, Peter Sohn, Mary McDonald-Lewis, Efren Ramirez oraz Isiah Whitlock Jr.

Premiera filmu Lightyear w polskich kinach już 17 czerwca, tymczasem zobaczcie wreszcie zapowiedziany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie