Spin-off Toy Story już coraz bliżej. Buzz Astral zaprezentowany na nowym zwiastunie

Buzz Astral / zwiastun
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Twórcy filmu Buzz Astral, czyli nadchodzącej produkcji poświęconej jednemu z bohaterów serii Toy Story, zaprezentowali pełny zwiastun.

Pierwsze materiały promocyjne otrzymaliśmy już jakiś czas temu, dziś natomiast możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, jak zapowiada się nowy tytuł. Najnowszy zwiastun zdradza bowiem zalążek fabuły. Wygląda na to, że Buzz będzie uwięziony na obcej planecie i będzie musiał tam poradzić sobie z wrogo nastawionymi robotami. Po swojej stronie ma na szczęście wiernych sojuszników, w tym uroczego mechanicznego kota.

W polskich kinach Buzz Astral zagości zapewne z polskim dubbingiem, lecz niniejszy zwiastun prezentuje doskonałą oryginalną obsadę głosową. Tytułowemu bohaterowi głosu użycza Chris Evans, czyli sam Kapitan Ameryka. Oprócz niego twórcy postawili na takie nazwiska jak Uzo Aduba, Peter Sohn, Keke Palmer, Taika Waititi, James Brolin, Mary McDonald-Lewis, Dale Soules, Isiah Whitlock Jr., Efren Ramirez, a także Keira Hairston. Film wyreżyserował Angus MacLane, odpowiedzialny dotychczas m.in. za inny hit Pixara, czyli Gdzie jest Dory?.

Samej postaci Buzza Astrala nie trzeba chyba widzom przedstawiać. Zadebiutował w 1995 w doskonałym Toy Story. W miarę postępu historii dowiedzieliśmy się, że przedstawiona tam zabawka była wzorowana na prawdziwym bohaterze; to właśnie jego losy poznamy w nadchodzącym filmie.

Buzz Astral wejdzie do kin 17 czerwca 2022 roku; dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie