Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Life is Strange 2: twórcy pokazują jak powstawała historia Seana i Daniela

Wraz z nowym wideo Square Enix i Dontnod Entertainment odsłaniają dalsze szczegóły z produkcji Life is Strange 2.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat historii powstawania nowej przygody z uniwersum Life is Strange, to nowe wideo jest idealnym rozwiązaniem. Square Enix we współpracy z Dontnod Entertainment opublikowało bowiem nowy filmik, który opowiada historię tego, jak powstawało Life is Strange 2. Ten około dziewięciominutowy film został zamieszczony pod koniec tego newsa. W filmie przyjrzymy się m.in. sekwencjom zza kulis, podczas gdy programiści rozwijali pomysły na Life is Strange 2.

Life is Strange 2 – za kulisami

W trakcie pięciu odcinków poznamy historię braci Seana i Daniela Diaz. Gra skupia się na ich ucieczce do Meksyku zaraz po tragicznym wypadku z udziałem policjanta. Tak odkrywają też tajemniczą, nadprzyrodzoną moc, którą próbują ukryć przed światem. Jak zawsze w produkcjach ze świata Life is Strange, to wybory gracza ukształtują kierunek przygody i rozwój bohaterów. Pierwszy odcinek Life is Strange 2 ukaże się już 27 września 2018 roku na platformach PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Life is Strange 2 – poznajcie Seana

Dla szczególnie lubiących świat Life is Strange mamy jeszcze jedno, choć krótsze, bo 30-sekundowe wideo, w którym możemy poznać postać Seana – starszego z dwojga braci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się