Banishers: Ghosts of New Eden – zwiastun premierowy. RPG akcji od twórców Life i Strange, w którym wcielamy się w łowców duchów

Banishers Ghosts of New Eden
Newsy PC PS5 Xbox Series

Banishers: Ghosts of New Eden to najnowsza gra francuskiego studia DON’T NOD, znanego między innymi z serii Life is Strange czy klimatycznego erpega Vampyr. Wczoraj gra miała swoją premirę na PC, dziś zaś na konsolach PS5 i XSX. Z tej okazji opublikowano nowy trailer.

New Eden, rok 1695. Antea Duarte i Red mac Raith są kochankami i… Pogromcami – łowcami duchów, którzy przysięgli chronić żywych przed zagrożeniem ze strony widm i upiorów. Po ich katastrofalnej ostatniej misji Antea zostaje śmiertelnie ranna, stając się jednym z duchów, których nienawidzi. W nawiedzonej dziczy Ameryki Północnej para desperacko szuka sposobu na rozwiązanie tej sytuacji.

Zanurz się w pięknej, intymnej i potężnej historii między dwojgiem nieszczęśliwych kochanków. W roli Pogromców stań się częścią życia społeczności regionu New Eden i rozwiązuj przypadki nawiedzenia w mistycznym, bogatym w historie i pełnym tajemnic świecie, nękanym przez nadprzyrodzone stworzenia i starożytne tajemnice. Użyj swojego sprytu lub połącz duchowe moce Antei i arsenał Reda, aby pokonać i wygnać dusze dręczące żywych.

– opis producenta

Banishers: Ghosts of New Eden od twórców Life is Strange i Vampyra

Jak podkreślają twórcy, w trakcie zabawy w Banishers: Ghost of New Eden będziemy podejmować trudne decyzje, które dramatycznie wpłyną na naszą historię i losy mieszkańców New Eden – zarówno na tych żywych, jak i na błąkające się dusze. W tle pojawi się dodatkowo bardzo ważne pytanie: jak bardzo będziesz w stanie nagiąć swoją przysięgę walki z duchami ze względu na swoją ukochaną, która stała się jednym z takich duchów? Zapowiada się widać na kawałek niezłej, emocjonującej rozgrywki – jak zawsze zresztą od DON’T NOD. W sieci pojawiły się już z resztą pierwsze oceny z rąk recenzentów i są one naprawdę zachęcające (Metacritic daje średnio 78/100 punktów). A oto już tytułowy trailer:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie