Ostatni moment na zdobycie polecanej przez krytyków świetnej gry za darmo na Steam

Gra za darmo na Steam. Ostatni moment na odebranie genialnej pozycji
Newsy PC

Tell Me Why jako gra za darmo na Steam oferowana jest od miesiąca, ale warto się pospieszyć, bo już za chwilę oferta się zakończy. Szkoda przegapić tak świetnej okazji.

Regularnie powracam do Was z nowymi grami za darmo (jak choćby nową ofertą Epica) czy też oferowanymi w ramach różnych abonamentów pozycjami (dla przykładu – Amazon Prime Gaming na lipiec 2023). O darmowym Tell Me Why na Steam pisałem już raz. Tym razem zrobię wyjątek i przypomnę, że to ostatni moment na jej odebranie. Wszystko dlatego, że to tytuł, w który po prostu należy zagrać, jeżeli liczycie na dobrą i wciągającą opowieść.

Gra za darmo na Steam, której nie można przegapić

Tell Me Why pozbawione jest jednak scen akcji czy wybuchów, a wszystko to na rzecz emocji. Dontnod Entertainment zasłynęło za sprawą Life is Strange, które ukazuje niemal identyczne podejście do rozgrywki. W przypadku pozycji o dwójce rodzeństwa tak samo mamy do czynienia z przygodówką stawiającą na fabułę. Ta jednak bogata jest w parę dość zaskakujących zwrotów akcji. Nic, tylko grać!

Nie zdziwię się jednak, jeżeli posiadacie tytuł w swojej bibliotece. Pozycja ta regularnie oferowana jest za darmo w czerwcu, czyli w trakcie obchodów “miesiąca dumy”. Jednym z głównych motywów gry jest seksualność i tożsamość płciowa. Nic dziwnego, że jest ona swojego rodzaju gamingowym “symbolem” tego tematu.

Polecaną przez 78% krytyków grę (zgodnie z OpenCritic) odbierzecie do jutra, czyli do 1 lipca 2023 roku. Lepiej więc jest się pospieszyć i przypisać tytuł do konta, jeżeli tylko będziecie mieć ku temu okazję. Aby to zrobić, trzeba udać się na kartę Steam produktu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie