Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Life is Strange 2 – odcinek drugi. Data premiery może rozczarować fanów serii

Studio Dontnod Entertainment nie chce pośpieszać powstawania historii, dlatego drugi epizod Life is Strange 2 nie zostanie wydany w tym roku.

Jeśli czekacie z niecierpliwością na kontynuację epizodycznej historii Life is Strange 2, musicie uzbroić się w cierpliwość. Deweloperzy informują, że nie mamy co liczyć na tak krótkie przerwy pomiędzy kolejnymi odcinkami, jak w przypadku poprzednie części gry.

Pierwszy odcinek Life is Strange 2 został wydany we wrześniu tego roku, a na drugi musimy czekać aż do stycznia 2019.

Rozumiemy, że istnieją pewne oczekiwania, że odcinki będą wydawane w podobnych odstępach, jak było to przy poprzednich grach Life is Strange. Ambicja, która towarzyszy pracom nad Life is Strange 2, oznacza jednak, że poprzednie ramy czasowe nie mają w tym przypadku zastosowania. Jeśli mamy sprostać wymaganiom dotyczącym jakości gry i sposobu opowiadania historii, na które zasługujecie i których wymaga nasza wizja gry, musicie poczekać dłużej. Mając to na uwadze, możemy teraz oficjalnie powiedzieć, że Epizod 2 zostanie wydany w styczniu 2019 roku, ale więcej informacji przekażemy w połowie grudnia tego roku – przekazują deweloperzy za pośrednictwem oficjalnego blogu Life is Strange 2.

Czekamy zatem na grudzień i kolejne informacje. Drugi odcinek Life is Strange 2 będzie zatytułowany Rules (Zasady).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%