Darmowa gra, która zdradza sekrety Life is Strange 2! Nowość z E3 2018

Darmowa gra, która zdradza sekrety Life is Strange 2! Nowość z E3 2018
E3 2018 Filmiki z gier Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Czekacie z niecierpliwością na Life is Strange 2 od Dontnod Entertainment? Z pewnością ucieszycie się z zapowiedzi, którą przedstawiła z okazji targów E3 2018 firma Square Enix.

The Awesome Adventures of Captain Spirit to tytuł nowej gry od Dontnod Entertainment, które zasłynęło w świadomości wielu graczy niesamowitą grą przygodową Life is Strange. Deweloperzy pracują nad kontynuacją, lecz zanim ta nadejdzie, dostaniemy coś wyjątkowego, co przywiózł na targi E3 2018 wydawca, czyli firma Square Enix.

E3 2018 – oto darmowy przedsmak przed Life is Strange 2

The Awesome Adventures of Captain Spirit będzie darmową produkcją, która czerpie zasady rozgrywki ze znanego Life is Strange. Gra zostanie udostępniona do pobrania posiadaczom komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym miesiącu. Data premiery została ustalona na 26 czerwca 2018 roku.

The Awesome Adventures of Captain Spirit będziemy mogli przejść w około dwie godziny. Tytuł opowie historię małego chłopca, który po stracie mamy mieszka z ojcem i marzy, bardzo marzy o przeżyciu wielkiej przygody. Dzieciak bawi się w superbohatera (tytułowy Captain Spirit), lecz pewnego dnia przeżyje coś, co zaważy na jego życiu. Gracz będzie mógł wziąć udział w owej przygodzie, będącej jednym dniem z życia małego superbohatera.

No i gdzie tu Life is Strange 2?

Dontnod Entertainment nazywa The Awesome Adventures of Captain Spirit wstępem/wprowadzeniem do świata Life is Strange 2. Poznając losy małego chłopca natrafimy na sekrety i nawiązania do powstającego LiS 2, a jeszcze ciekawsze jest to, że nasze decyzje podjęte w The Awesome Adventures of Captain Spirit będą miały wpływ na historię, którą zobaczymy w Life is Strange 2. Będzie to możliwe dzięki importowi zapisu gry do oczekiwanej kontynuacji gry przygodowej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie