Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

3 mln sprzedanych sztuk gry przygodowej? To nie mogło skończyć się inaczej

Będzie kontynuacja. Mamy nadzieję, że zaskoczy pozytywnie jak pierwsza część.

Life is Strange 2 oficjalnie zapowiedziane. Twórcy pracują nad drugą odsłoną gry przygodowej, która do tej pory sprzedała się w liczbie 3 mln sztuk (liczone na podstawie pojedynczego użytkownika, bowiem gra sprzedawana była w odcinkach, które tutaj nie są wliczane oddzielnie).

Niestety studio producencie nie wyjawia żadnych szczegółów na temat gry. Nie wiemy, kiedy dokładnie będzie dziać się akcja.

Dla fanów pierwszej części to zapewne bardzo dobra wiadomość. My recenzowaliśmy wszystkie epizody Life is Strange. Naszą ocenę możecie zobaczyć poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się