Land of War: The Beginning – shooter w Polsce za czasów II wojny światowej

Studio MS Games prezentuje Land of War: The Beginning. To first person shooter, w którym gracz wciela się w postać Piotra Kowalskiego, żołnierza wojska polskiego.

Land of War: The Beginning przeniesie nas do Polski roku 1939. Jak czytamy w opisie gry na Steam: Bohater na początku II Wojny Światowej zostaje wmieszany w rozgrywkę wywiadów, a od tego co zrobi, będą zależeć losy wojny, a nawet całego świata. Jego droga prowadzi przez wiele pól bitewnych września 39, oraz pozostałych lat wojny, a przygodowe tło gry trzyma w napięciu aż do finałowej sceny.

W jakich miejscach powalczymy? Pod Mokrą gracz stoczy bitwę z dywizją pancerną i będzie ostrzeliwał niemieckie czołgi z dział pociągu pancernego Śmiały. Wyruszy w szalony rajd tankietką TKS, aby przebić się do Modlina. Na wybrzeżu weźmie udział w obronie Helu i jedynym wydarzeniu w historii, kiedy to półwysep helski stał się wyspą. Zobaczymy ruiny Wielunia, oblężoną Warszawę, bezdroża puszczy Kampinoskiej oraz plaże Helu.

Land of War: The Beginning przywita nas zarówno zamkniętymi, jak i otwartymi lokacjami. Premiera gry przewidziana jest na drugą połowę 2020 roku. Oto pierwsze screeny i trailer:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: