Brandon Lee w filmie Kruk

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Jason Momoa jako Eric Draven. Tak wyglądał w remake’u filmu Kruk

Kruk z 1994 roku to film otoczony przez lata swoistym kultem. Oprócz kilku sequeli miała powstać również nowa wersja tytułu.

W remake’u w rolę Erica Dravena, który po śmierci szuka zemsty, miał wcielić się Jason Momoa. Na Twitterze pojawiły się niedawno ujęcia przedstawiające aktora w odpowiedniej charakteryzacji:

Wokół oryginalnej wersji filmu przez lata narosło wiele mitów. Wynika to z faktu, że był to ostatni tytuł w karierze Brandona Lee. Na planie Kruka aktora postrzelono z broni rekwizytowej, która oprócz ślepych naboi zawierała też prawdziwą amunicję pozostałą po wcześniejszych zdjęciach.

Nad nową wersją filmu z Jasonem Momoą w roli głównej pracował Corin Hardy. Produkcja ostatecznie nie powstała ze względu na napięte terminarze obu mężczyzn.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%