Nowy Kruk na pierwszym teaserze. Zapowiada się niezwykle mrocznie

Kruk na pierwszym teaserze. Kultowy film powraca | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Kruk powraca i to nie byle jak. Choć film już teraz wywołuje kontrowersje, najlepiej poczekać do konkretnych materiałów z wydaniem opinii.

W sieci zadebiutował pierwszy teaser filmu Kruk, czyli reboota kultowej serii filmów akcji na podstawie uwielbianych komiksów. Zamiast Brandona Lee w głównej roli zobaczymy Billa Skarsgårda.

Kruk – oto pierwszy teaser

Wiemy, jak będzie wyglądała nowa wersja bohatera. Pierwsze zdjęcia z produkcji nie przekonały jednak wielu fanów oryginału, którzy dosłownie obrzucają mięsem pomysł na wykreowanie tej postaci w “luzackim, współczesnym” stylu. Jak dla mnie ma to sens, a do tego w tym wyraźne inspiracje współczesnymi raperami oraz brytyjskimi punkami z lat 90. Także skoro za tym jasna koncepcja, to może nie będzie tak źle?

Niestety, tego nie dowiemy się z pierwszego wideo “zajawiającego” film. W sieci pojawił się pierwszy teaser obrazu, lecz jest on szalenie enigmatyczny. Ot, widać Erica Dravena (czyli Billa Skarsgårda) wynurzającego się z eufemistycznego czarnego “gluta” będącego najwyraźniej czymś w stylu rzeki krwi. Widzieliśmy takie rzeczy setki razy, więc nie robi to wielkiego wrażenia, ale może jest i tak na co czekać?

Do tego jest przynajmniej pierwsze konkretne logo i tytuł – “The Crow”, czyli standard. Obrazek z nową wersją czarnego i mrocznego ptaka zobaczycie powyżej, na miniaturce filmu. Wideo natomiast zwiastuje, że już dziś, tj. 14 marca 2024 roku, dostaniemy pierwszy konkretny trailer. Oby tylko był odpowiednio mroczny i równie enigmatyczny, żeby nie zdradzał w całości tego, czego powinniśmy się spodziewać. Z pewnością wrócimy do Was z tematem, gdy tylko filmik stanie się dostępny.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie