Krócej poczekamy na nowe gry dla PS4? Sony może wykonać ważny zwrot w ogłaszaniu tytułów

Krócej poczekamy na nowe gry dla PS4? Sony może wykonać ważny zwrot w ogłaszaniu tytułów
Newsy PS4

Waszym zdaniem lepiej usłyszeń później czy wcześniej?

Szef PlayStation poruszył ciekawą sprawę na łamach serwisu Gamespot odnosząc się do zapowiedzi Ghost of Tsushima. To nowa gra, za którą odpowiada studio Sucker Punch, które wcześniej dało nam świetną serię Infamous. Warto tutaj zaznaczyć, że od premiery Infamous First Light musieliśmy czekać na zapowiedź nowej gry dewelopera ponad trzy lata!

Michael Denny, starszy wiceprezes w SIE Worldwide Studios przyznaje jednak, że ujawniona niedawno Ghost of Tsushima została przedstawiona we właściwym czasie, kiedy to prace są bardzo zaawansowane i gotowa jest bardzo dobra wersja testowa.

10 premier na obecny tydzień. Polska postapokalipsa, gotyckie klimaty, wyścigi od Codemasters i powrót do taktycznego FPS-a

Sądzę, że to właściwe podejście i uważam, że uczymy się sporo jako wydawca. Nie tylko my dochodzimy do wniosku, że jest pewien odpowiedni czas na zapowiadanie gier. Wydaje mi się, że w przeszłości czasem zbyt szybko ujawnialiśmy tytuły – mówi Michael Denny, który odpowiada za wewnętrzne oddziały deweloperskie PlayStation.

Ciekawe, czy Sony wobec tego zmieni podejście do ujawniania kolejnych projektów. Wolelibyście usłyszeć o nowych grach później i po prostu krócej czekać na premierę czy nie przeszkadza Wam podejście w stylu Cyberpunk 2077, gdzie od zapowiedzi mijają lata, hype sięga zenitu, a my nadal mało co wiemy o nadchodzącej mega produkcji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie